Loading...
O projekte Bungalovy Bernolákovo 2. etapa 2021-02-22T18:35:13+02:00

o projekte

Projekt „Bungalovy Dostupné Bernolákovo“ sa nachádza na okraji obce Bernolákovo – lokalita Bažantnica a pozostáva z troch typov rodinných domov. Jednak sú to samostatne stojace 4 izbové bungalovy, ale taktiež 4 izbové dvojdomy a 3 a 4 izbové rodinné domy s tromi bytovými jednotkami typu bungalov. Bývanie v týchto rodinných domov poskytuje pohodlie a komfort pre každého, kto uprednostňuje tichú lokalitu v blízkosti centra obce.

Samostatne stojace rodinné domy s úžitkovou plochou 104m2 sú postavené na pozemkoch o výmere od 500 – 600m2 a disponujú obývačkou spojenou s kuchyňou, komorou, 3 spálňami, predsieňou, technickou miestnosťou, kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom a samostatným WC.

Rodinné domy typu dvojdom a trojdom s úžitkovou plochou 89 – 92m2 sú postavené z tehly, pričom medzi každým rodinným domom je protihluková izolácia, ktorá zabezpečí dostatočné súkromie od susedov.

  • štvorizbový rodinný dom disponuje obývačkou spojenou s kuchyňou, 3 spálňami, predsieňou, kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom a samostatným WC
  • trojizbový rodinný dom disponuje obývačkou spojenou s kuchyňou, 2 spálňami, šatníkom, predsieňou, kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom a samostatným WC

Každému rodinnému domu typu dvojdom a trojdom prislúcha pozemok o výmere 215 – 390 m2.

Možnosťou je kúpa rodinného domu aj v štádiu zmluvného štandardu vyhotovenia podľa požiadaviek klienta.

Lokalita

Obec Bernolákovo sa nachádza len 6 kilometrov od Bratislavy aj Senca s výbornou dostupnosťou automobilovým, vlakovým či autobusovým spojením. V súčasnosti je Bernolákovo dynamicky sa rozvíjajúcou obcou so všetkou občianskou vybavenosťou a nájdete základnú školu, športové gymnázium, škôlku, potraviny, kostol, reštaurácie, kaviarne a množstvo aktivít na športové vyžitie.

Mapa Bungalovy Bernolákovo